Menü

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Koç Holding Emekli Vakfı üyeleri, Yapı Kredi ve iştirakleri çalışanları, Medihis uygulaması üzerinden diledikleri doktor, psikolog ya da diyetisyen hizmetine ulaşabiliyor. Vakıf üyesi olan şirketlerimizden vakfa üye olmayan çalışma arkadaşlarımız ise, insan kaynakları ekipleri ile iletişime geçerek, tüm online sağlık hizmetlerinden faydalanabiliyor. Medihis uygulaması üzerinden sunulan tüm faydalar hakkında soruların için medihis.kocgrubu@medihis.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin.

 

Koç Topluluğu Spor Kulübü’nün sunduğu yetişkinler ve çocuklar için online spor danışmanlığı hizmetinden tüm Koçlular faydalanabiliyor. Online spor danışmanlığı ile ilgili tüm soruların için info@ktsk.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin.

Tüm Medihis üyeleri, Medihis uygulaması üzerinden, sadece anne, baba ya da kardeş de değil, tüm yakınlarını kaydederek sağlık hizmetinde indirimlerden faydalanabiliyor. Kayıt detayları için linke tıkla.
Medihis uygulaması üzerinden sunulan tüm faydalar hakkında soruların için medihis.kocgrubu@medihis.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin.

Yakınlarını Medihis’in online sağlık hizmetlerinden de faydalandırmak isteyen Koçlular, Medihis platformuna “yakınlarım” olarak kaydetmeliler. Ardından kaydedilen kişiler Medihis platformundan kendileri üyelik işlemlerini oluşturmalı. Koçluların yakınlarına özel olarak sağlanan kampanyalı yıllık abonelik ücretini ödedikten sonra, diledikleri online sağlık hizmetinden avantajlı fiyatlarla faydalanabilirler. Medihis uygulaması üzerinden sunulan tüm faydalar hakkında soruların için medihis.kocgrubu@medihis.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin.

Fitbir içerisindeki Koç Grubu’na nasıl kayıt olunacağını görmek için linke tıkla. Fitbit üyeliğin hakkında ek bilgi ya da soruların için saglikliyasamhareketi@ktsk.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin.

Detaylı bilgi ve Fitbit akıllı saatte indirim fırsatından faydalanmak için tüm adımlar linke tıkla. 

Bilkom’un Koçlulara özel %25 indirimine ek, Koç Holding Emekli Vakfı’nın sağladığı %25 katkı payı ile; Vakıf üyeleri Fitbit akıllı saatlere %50’ye varan indirimlerle ulaşıyor. Vakıf üyesi olmayan çalışma arkadaşlarımız, şirketlerinin sağladığı katkıyı öğrenmek için insan kaynakları ekipleri ile iletişime geçerek bilgi alabilir. Yapı Kredi’deki çalışma arkadaşlarımız BizClub duyurularını takip ederek Fitbit akıllı saat indiriminden yararlanabilir.

Mevcut bir Fitbit hesabı olan Koçlular, yeni bir hesap açmadan, Koç Grubu’na katılabilir. Tüm bilgilere ktsk.com.tr sitesini ziyaret ederek sağlıklı yaşam sekmesi üzerinden ulaşılabilir. Fitbit üyeliğin hakkında ek bilgi ya da soruların için saglikliyasamhareketi@ktsk.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin.

Cep telefonuna Fitbit uygulamasını yükleyen tüm Koçlular, yarışmalara katılabilir. Sağlık ve aktivite değerleri ile de önleyici sağlık programından faydalanabilir. Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları tarafından sunulan Fitbit ile önleyici sağlık programı hakkında soruların için fitbit@kocsaglikyanimda.com adresine e-posta gönderebilirsin.

Tüm Vakıf üyesi çalışma arkadaşlarımıza destek olabilmek amacıyla, Koç Holding Emekli Vakfı tarafından ödenen katkı payı ile üye başına hak 1 adet Fitbit akıllı saat olarak belirlendi. Yapı Kredi’deki çalışma arkadaşlarımız BizClub tarafından belirlenen kota dahilinde 1 adet Fitbit akıllı saat desteğinden faydalanabiliyor.

Fitbit uygulamasını indirerek, Koç Grubu’na üye olan tüm çalışma arkadaşlarımız yarışmalara katılabilecek. Etkinlik ve yarışma duyuruları, Fitbit uygulaması üzerinden platforma kayıtlı tüm çalışma arkadaşlarımıza iletilecek.

Fitbit üyeliği hakkında ek bilgi ya da soruların için saglikliyasamhareketi@ktsk.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin. Koç Topluluğu Spor Kulübü’nün sağladığı online danışmanlıkla ilgili soruların için info@ktsk.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin. Medihis uygulaması üzerinden sunulan sağlıkla ilgili faydalar hakkında soruların için medihis.kocgrubu@medihis.com.tr adresine e-posta gönderebilirsin. Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları tarafından sunulan Fitbit ile önleyici sağlık programı hakkındaki soruların için fitbit@kocsaglikyanimda.com adresine e-posta gönderebilirsin. 

Yapı Kredi’deki çalışma arkadaşlarımız BizClub duyurularını takip ederek Fitbit akıllı saat indiriminden yararlanabilir. Süreç ile ilgili tüm soruların için bizclub.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsin.